Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому богослужінні у Введенській обителі м.Києва

22 березня, в день пам’яті 40-ка мучеників Севастійських і блаженної кончини преподобної матері нашої Димитри, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Божественну літургію у Свято-Введенському храмі обителі.

Наміснику Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври співслужили голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви митрополит Луганський і Алчевський Митрофан; архієпископи Білогородський Миколай, Бучанський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Городницький Олександр; єпископи Боярський Феодосій, Діонісій (Константинов), Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан (намісник Свято-Введенського монастиря), Золотоніський Іоанн, братія і гості монастиря в священному сані.

Після читання Євангелія владика Павел звернувся до віруючих із проповіддю.

Після закінчення богослужіння митрополит Павел подякував архіпастирям і священикам, які співслужили, за молитви, а на всіх прихожан і паломників закликав Боже благословення, потім був відслужений молебень біля мощей святої преподобної Димитри Київської.

За матеріалами сайтів www.lavra.ua і www.vvedenskiy.com.ua