Керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій взяв участь у єпископській хіротонії архімандрита Кассіана (Шостака)

31 липня, у Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських соборів, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням була звершена хіротонія намісника Свято-Архангело-Михайлівського Звіринецького чоловічого монастиря Києва архімандрита Кассіана (Шостака) в єпископа Іванківського, вікарія Київської Митрополії.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, архієпископ Білогородський Миколай, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Обухівський Іона, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, а також братія і гості Києво-Печерської обителі в священному сані.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство виголосив перед чисельною паствою проповідь.

По завершенні Літургії Його Блаженство звернувся до єпископа Іванківського Кассіана зі Словом і вручив йому архієрейський жезл. За традицією ієрарх подав віруючим перше архіпастирське благословення.

Нагадаємо, вчора, 30 липня 2016 року у Всіхсвятському храмі Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря Феофанії Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив чин наречення архімандрита Кассіана в єпископа Іванківського, вікарія Київської Митрополії.

news.church.ua

Фото Сергія Рижкова, більше фотографій на areacreativ.com