Єпископ Боярський Феодосій взяв участь в підсумковому засіданні Вченої ради КДА 2015/2016 навчального року

10 червня в Київській духовній академії, під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, пройшло засідання Вченої ради, на якому були підведені підсумки минулого навчального року.

Згідно з порядком денним засідання зі звітами про проведену протягом навчального року роботи, виступили: перший проректор протоієрей Сергій Ющик, проректор з науково-богословської роботи професор В.В. Бурега; вчений секретар протоієрей Ростислав Снігірьов; старший помічник ректора з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр (Стойчев); старший помічник ректора з виховної роботи архімандрит Амвросій (Вайнагій). Також відзвітували завідувач заочним сектором навчання протодиякон Олександр Кириленко; економ архімандрит Іларіон (Кострець); завідувач бібліотекою архімандрит Олексій (Коваль), керівник антисектантського консультаційно-просвітницького центру «Надія», який діє при Київських духовних школах, професор Віктор Михайлович Чернишов і завідувачі кафедрами.

Після цього керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав співробітників духовної школи з особистими ювілеями і Предстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій вручив нагороди Української Православної Церкви: у зв’язку з 55-річчям від дня народження архімандриту Іларіону (Кострецю) і 45-річчям професору Володимиру Бурезі -орден преподобних Антонія і Феодосія Печерських, в зв’язку з 40-річчям доцентам протоієрею Олегу Скнарю і Сергію Бортнику – орден святителя Феодосія Чернігівського, з 35-річчям протоієрею Сергію Вейго – орден святителя Феодосія Чернігівського, з 35-річчям протоієрею Павлу Рафальському і 30-річчям архімандриту Леонтію (Тупкалу) – орден святителя Петра Могили; в зв’язку з 65-річчям Раїсі Кандауровій, з 55-річчям Аллі Вовнянко та Ользі Манько – орден Почаївської ікони Божої Матері.

На закінчення засідання Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував, ректору, адміністраціі, викладачам і співробітникам за виконану роботу і побажав допомоги Божої під час вступної кампанії і наступного навчального року.

Джерело: сайт КДАіС