У п’ятницю Світлої седмиці єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі в м.Києві

21 квітня, в Світлу п’ятницю, святкування ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили настоятель храму архімандрит Лазар (Ніколаєв) та духовенство столиці. На Літургії владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення богослужіння відбулося освячення води та великодній Хресний хід навколо храму, після якого єпископ Феодосій привітав тих, хто молився зі світлими днями Пасхи Христової і вимовив проповідь.

Октябрь 2021