Керуючий Черкаською єпархією передав богослужбове начиння в незаможні парафії

13 березня керуючий Черкаською єпархією архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій в єпархіальному управлінні зустрівся з настоятелями кількох парафій єпархії, які відчувають матеріальні труднощі. Владика благодійно передав священикам церковне начиння і богослужбову літературу, необхідні для звершення богослужінь в цих храмах: Євхаристійний набір, напрестольні хрести і лампади, облачення, Мінеї, Октоіхи, Часослови, Тріоді, Псалтирі та ін. Комплекти необхідного начиння і книг були зібрані відповідно до побажань настоятелів цих парафій.

З благословення архієпископа Феодосія в Черкаській єпархії розпочато вивчення матеріального становища віддалених парафій з метою укомплектувати храми матеріально незабезпечених релігійних громад необхідною для богослужінь літературою і начинням.

Травень 2022
« Кві