Місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри обрано Преосвященного митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія

Mитрополит Чернівецький і Буковинскький Онуфрій

24 лютого у Києві відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви. Головував на засіданні, відповідно до Статуту Української Православної Церкви, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел – найстаріший за хіротонією постійний член Синоду.

У зв’язку з неможливістю виконання Митрополитом Київським і всієї України Володимиром обов’язків Предстоятеля Української Православної Церкви за станом здоров’я, Священний Синод Української Православної Церкви вирішив обрати Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри. Шляхом таємного голосування Місцеблюстителем обрано Преосвященного митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія.

Ім’я Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри підносити за богослужінням в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви за наступною формулою: “…О Господине и Отце нашем Владимире, Блаженнейшем Митрополите Киевском и всея Украины, и о Господине нашем Высокопреосвященнейшем Онуфрии, митрополите Черновицком и Буковинском, Местоблюстителе Киевской митрополичьей кафедры”.

журнал засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 24 лютого 2014 року

Київська Митрополія УПЦ

[wzslider autoplay=”true”]