Митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив Літургію у столичному Свято-Введенському Обиденному храмі

4 грудня 2021 року, в день свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, парафія Введенського Обиденного (побудованого за один день) храму в м. Києві на Теремках-1 відзначила своє престольне свято. Цього дня святкову Літургію у храмі очолив настоятель цього храму, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій. Разом із Високопреосвященним владикою служили вікарії Київської митрополії – архієпископ Васильківський Миколай та ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр.

Преосвященним владикам співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, почесний настоятель храму архімандрит Лазар (Ніколаєв) та духовенство храму та міста.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр виголосив проповідь.

На завершення богослужіння відбулася Хресна хода навколо храму, після якої митрополит Феодосій привітав причт та парафіян із престольним днем та подякував Преосвященним владикам за молитовне співслужіння.

Ще одна фотогалерея від Valery Kurtanich: