Митрополит Феодосій очолив освячення приділу в честь свт.Спиридона Тримифунтського в храмі Різдва Христового м.Черкаси

25 грудня митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив чин великого освячення престолу на честь свт.Спиридона Тримифунтського – нижнього храму Христо-Рождественського архієрейського подвір’я, розташованого у Південно-Західному мікрорайоні м. Черкаси.

Його Високопреосвященству співслужили вікарні архієреї Черкаської єпархії – архієпископ Золотоніський Іоанн і єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, а також міське духовенство.

Перед початком освячення владика Феодосій розповів парафіянам про значення священнодійств, що звершуються під час освячення, та привітав присутніх з тим, що вони є безпосередніми свідками і учасниками радісної події духовного народження храму Божого.

Після освячення була звершена Божественна літургія, по закінченні якої митрополит Феодосій виголосив проповідь та вручив церковні нагороди парафіянам, які зробили вагомий внесок у підготовку храму до освячення.

Також владика Феодосій подарував для цього храму ікону свт.Спиридона Тримифунського з острова Корфу, освячену на мощах святого.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар