Митрополит Феодосій очолив мале престольне свято в жіночій чернечій громаді на честь ікони Божої Матері «Аз есмь с вами и никтоже на вы» (+ВІДЕО)

17 липня 2022 р., в Неділю 5-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті святих Царствених Страстотерпців, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в честь малого престольного свята жіночої чернечої громади на честь ікони Божої Матері «Аз есмь с вами и никтоже на вы».

Його Високопреосвященству співслужив секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Чигиринського округу протоієрей Анатолій Прикотенко та духовенство єпархії.

З благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на Малому вході Літургії митрополит Феодосій удостоїв старшу сестру чернечої громади монахиню Олександру (Штефуру) права носіння золотого наперсного хреста за посадою.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

По завершенні Літургії митрополит Феодосій освятив новонаписану ікону святої преподобномучениці великої княгині Єлисавети з часткою мощей святої та вимовив проповідь.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Фев