Митрополит Феодосій очолив святкування на честь ікони Божої Матері «Непорушна Стіна» в Стеблівському жіночому монастирі (+ВІДЕО)

19 червня 2022 р., в Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, Всіх святих, в день святкування ікони Божої Матері «Непорушна Стіна», митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському жіночому монастирі смт.Стеблів.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Черкаського округу прот.Сергій Чумак, клірики монастиря та духовенство Корсунь-Шевченківського округу на чолі з благочинним прот.Іоанном Налапко.

За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменя Манефа з сестрами, настоятелька Мотронинського жіночого монастиря ігуменя Іларія, настоятелька Свято-Миколаївського Лебединського жіночого монастиря ігуменя Миколая, старша сестра жіночої чернечої громади в с.Мельники монахиня Олександра та сестри з цих обителей.

На сугубій єктенії була піднесена молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

По завершенні Літургії був звершений чин славлення перед чудотворною іконою Божої Матері «Непорушна Стіна», після чого митрополит Феодосій вимовив проповідь.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Фев