Митрополит Феодосій: «У віруючих УПЦ є головна і абсолютна перевага, яку ніяк не можуть збагнути ті, хто бореться з нами»

«Хто надіється на Бога, хто думає про вічність – все бачить по-іншому. Тому нашу Церкву і береже Господь», – наголосив в коментарі СПЖ про стан справ в Українській Православній Церкві митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

Ієрарх УПЦ зазначив, що переважна більшість наших вірних не так схильні до впливів на їх свідомість земних подій і катаклізмів, як представники інших “церковних” структур. Адже серця і надії більшості віруючих УПЦ завжди були звернені переважно у вічність, на небо, а не на землю і земне, на відміну від наших “конфесійних опонентів”.

«Цього не можуть зрозуміти ті, хто бореться з нами. Скільки разів нам казали: “Вам залишилося недовго, готуйтеся щезнути”. Навіть протягом останніх 30 років ми це чули кілька разів. А незадовго перед тим Хрущов обіцяв показати останнього з нас по телевізору. Так би воно й було, якби не Бог був нашим Охоронцем та Промислителем», – нагадав архієрей.

Митрополит Феодосій висловив глибоке переконання, що ми знаходимося під особливим Божим наглядом і увагою. І це – головна та абсолютна наша перевага. Користуючись цією перевагою, Церква Христова пережила Нерона і Діоклетіана, пройшла через періоди імперій, вижила при більшовиках і в Радянський час.

«УПЦ – істина та єдина канонічна Церква на території сучасної України. А отже, її віруючі перебувають під захистом Спасителя. Немає сумніву, що наша Церква переживе і цю війну, і цей час, і цей пресинг», – підсумував владика.

Джерело: СПЖ

« Фев