Митрополит Феодосій: «Війна яскраво виявила приховані якості священнослужителів: як добрі, так і негативні»

«Війна розкрила потаємне в людях», – зазначив в коментарі СПЖ Керуючий Черкаською єпархією митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

Владика акцентував, що зараз війна почала яскраво виявляти приховані раніше якості людей, в тому числі й священнослужителів: як добрі, так і негативні.

«Вірні своїй Церкві священики та миряни під час війни згуртувалися ще сильніше. Хто слабший – запанікували та захиталися. А ті, хто був із “подвійним дном”, із гнильцею, взагалі почали знімати свої овечі маски», – пояснив митрополит.

«Але війна обов’язково закінчиться, – зауважив владика. – А те, що вийшло назовні, назад не сховаєш. Таке, напевно, можна буде змити лише глибоким та щирим покаянням»

Митрополит Феодосій наголосив, що зараз багато хто з церковних людей в паніці від воєнних подій, від вогненних випробувань. А є й ті, хто цим користуються. Та не зважаючи ні на що, наша Церква обов’язково вистоїть.

«Головне завдання сьогодні для нас, вірних Української Православної Церкви: архієреїв, священиків і мирян – підтримати слабких, уберегти тих, хто захитався, захистити полеглих духом. З нами Бог, браття», – підтримав вірних УПЦ митрополит Феодосій.

Джерело: СПЖ

« Мар