Митрополит Феодосій звершив Божественну літургію в Неділю Хрестопоклонну

19 березня 2023 р., у Неділю Хрестопоклонну, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси. Його Високопреосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і духовенство собору.

На богослужінні було піднесено молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після закінчення Літургії був звершений уставний чин поклоніння Чесному і Животворящому Хресту, після якого митрополит Феодосій звернувся до віруючих зі словом проповіді. Архіпастир розповів про значення винесення до храму образу Хреста Господнього в Хрестопоклонну Неділю Великого посту, а також звернув увагу духовенства і пастви на те, якою має бути справжня духовна розрада християнина, який зазнає скорботи.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ