Митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив закладку капсули у фундамент нового храму в с.Думанці

9 жовтня, в день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив чин освячення закладного каменя у фундамент нового храму на честь святого великомученика Георгія Побідоносця в селі Думанці під Черкасами. Під закладний камінь була поміщена пам’ятна металева капсула, в яку були вкладені часточка святих мощей преподобномученика Макарія, Переяславського і Канівського чудотворця, і Благословенна заставна грамота.

У своєму слові архієрей наголосив на важливості сьогоднішньої події і висловив надію, що спільними зусиллями церковної громади новий храм вже скоро прикрасить село Думанці.

На завершення митрополит Феодосій вручив Благословенну грамоту Черкаської єпархії благодійнику храму.

Октябрь 2021