Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел очолив соборне архієрейське богослужіння у Свято-Покровському Красногірському монастирі Черкаської єпархії

8 грудня, в день віддання свята Введення у храм Пресвятої Богородиці та пам‘яті сщмч. Климента Римського, намісник Святої Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященніший Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильский на запрошення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія прибув до Свято-Покровського Красногірського Золотоніського жіночого монастиря, де очолив соборне архієрейське богослужіння.

Владиці Павлу співслужили: Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, Високопреосвященніший Феодосій, митрополит Черкаський і Канівський, вікарії Черкаської єпархії: Високопреосвященний Іоанн, архієпископ Золотоніський, Преосвященний Антоній, єпископ Корсунь-Шевченківський, духовенство Черкаської та гості з інших єпархій Української Православної Церкви.

За Божественною літургією молилися ігумені жіночих монастирів Черкаської єпархії разом з настоятельницею Красногірської обителі ігуменею Арсенією, яка сьогодні святкує річницю поставлення в ігуменії.

Владика Павел виголосив архіпастирське слово, присвячене темі пам’яті священномученика Климента та високому духовному сенсу свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, віддання якого відзначається сьогодні.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший митрополит Павел привітав ігуменію Арсенію з річницею зведення у цей високий чернечий сан, подарував їй ігуменський хрест та побажав ще багатьох років плідного і ревного служіння разом із сестрами славетної Красногірської обителі у славу Божу. У свою чергу настоятельниця монастиря від імені сестер подарувала владиці Павлу репринтне видання про історію Красногірського монастиря.

Також митрополит Павел відвідав монастирський скит на честь святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, що підпорядкований Красногірському монастирю, де також звернувся з наставницьким словом до черниць і послушниць.

Владика Павел разом з архієреями та духовенством звершив панахиду на могилі спочилого митрополита Ніжинського і Прилуцького Іринея, якого поховано на монастирському цвинтарі, а також на могилах спочилих настоятельниць цієї обителі.

Прес-служба Черкаської єпархії