Настоятель Іоанно-Богословського храму в с.Головківка відзначив 50-річний ювілей (+ВІДЕО)

30 січня 2023 р., у день пам’яті прп.Антонія Великого, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Іоанно-Богословському храмі с.Головківка Чигиринського благочиння. Високопреосвященнішому владиці співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Чигиринського округу протоієрей Анатолій Прикотенко, настоятель храму протоієрей Ігор Коркоць, а також духовенство Черкаського та Чигиринського благочинь.

На богослужінні було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

На завершення Літургії митрополит Феодосій звернувся до парафіян храму з архіпастирським словом, у якому звернув увагу на дві важливі сторони духовного життя прп. Антонія Великого: працю і молитву, які лягли в основу його спасительного подвигу. Владика наголосив, що спасительною для людини є лише та праця, яка звершується з молитвою, а також починається і закінчується молитвою. У такому разі і за всі корисні результати трудів людина дякує Богові, бачачи в Ньому Джерело всіх благ.

Архієрей також зазначив, що прп.Антоній Великий є небесним покровителем усіх трудівників, творчих людей і особливо – священиків. Митрополит Феодосій адресував слова привітання настоятелю Іоанно-Богословського храму с.Головківка протоієрею Ігорю Коркоцю, який відзначає в цей святковий день свій 50-річний ювілей. Подякувавши шановному священику за самовіддане служіння Церкві, архіпастир подарував йому ікону прп.Антонія Великого, зроблену з бурштину.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

« Фев