Выбрать страницу

В свіжому випуску «Трудів Київської Духовної Академії» опублікована наукова стаття архієпископа Феодосія

26 грудня 2018 року, побачив світ 29-й випуск журналу Київських духовних шкіл «Труди Київської Духовної Академії». Часопис «Труди КДА» є майданчиком для видання наукових доробок професорів, доцентів і викладачів КДА, також включає наукові праці світських і духовних установ, що беруть участь у наукових заходах на базі Київської духовної академії і семінарії.

Традиційно зимове видання часопису «Трудів» відбиває наукове життя Київських духовних шкіл у минулому семестрі. Зокрема, у часописі присутні публікації, присвячені життєвому шляху та спадщині видатного патролога, професора Київської духовної академії Сергія Леонтійовича Єпіфановича (1886-1918), якому було присвячене пленарне засідання X Міжнародної науково-практичної конференції: «Духовна і світська освіта: історія взаємин — сучасність — перспективи», що відбулась в КДА 23 жовтня 2018 року. Окрім того, подані частина доповідей учасників даного наукового форуму: представників духовних та світських вищих навчальних закладів з України та зарубіжжя.

Ще одному ювілею — 190-річчю з дня народження та 110-річчю з дня смерті ректора КДА, відомого богослова-догматиста єпископа Сильвестра (Малеванського), присвячена промова, підготована ректором КДА єпископом Білогородським Сильвестром (Стойчевим) у співавторстві з професором В.В. Бурегою. Дана промова подана у поточному номері «Трудів». В тематичній рубриці «Історія Київських духовних шкіл», крім доповіді надруковано спогади про єпископа Сильвестра (Малеванського) професора КДА М. М. Пальмова.

В випуску часописа «Трудів КДА» опублікована стаття архієпископа Феодосія (Снігірьова) з Пастирського богослов’я “Спроби визначення предмета, методів і цілей пасторології як богословської науки в працях вітчизняних богословів XIX-XX століть”.

Також надрукована лекція викладачів Варшавської християнської богословської академії протоієрея Аркадія Алексеюка та Всеволода Конаха з Біблеїстики на тему: «Розуміння часу і простору в Святому Письмі», яка була прочитана 20 жовтня цього року в Київських духовних школах.

Окрім того, продовжується робота Київської духовної академії з перекладу патристичної спадщини. У цьому номері академічного часопису надруковано переклади з давньогрецької мови викладачів КДА П.Є. Михаліцина та С.В. Ковача.

За матеріалами прес-служби КДА


KDA29_317-321

Количество просмотров: 252

Цей запис також доступний на: Russian

Об авторе

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Яндекс.Дзен и в других соц.сетях...

ОСТАННІ ПОДІЇ

ФОТОлітопис

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Радио «ВЕРА»

Now Playing:

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть
Дякуємо за допомогу!