Олександро-Невська парафія при Введенському храмі на Подолі відзначила день Небесного покровителя

DSC_0056_новый размер6 грудня, в день пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в Введенському храмі на Подолі в м.Києві, релігійна громада якого носить ім’я благовірного князя Олександра.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Петро Мороз та духовенство столиці.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав громаді привітання з святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і вимовив проповідь.

Травень 2022
« Кві