В Черкасах відбулася презентація фільму про митрополита Феодосія

15 жовтня в черкаському кінотеатрі «Україна» відбулися презентація і прем’єрний показ фільму «И глас мой услышат…», присвяченого 10-річчю архієрейського служіння митрополита Черкаського і Канівського Феодосія.

Головна зала кінотеатру зібрала велику кількість бажаючих взяти участь у цьому заході. Серед присутніх були численні священики, представники громадськості, парафіяни. Завітав сюди й мер Черкас Анатолій Бондаренко зі свою дружиною.

Урочистий захід розпочав Преосвященний Антоній, єпископ Корсунь-Шевченківський, вікарій Черкаської єпархії.

Далі перед присутніми виступили учасники фільму: благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак, клірик Свято-Введенського Обиденого храму в м.Києві протоієрей Роман Симонович, інокиня Тетяна (Андрєєва), котра несе послух у цьому ж храмі, гостя із Вінниччини Алена Куртанич. Усі вони розповіли про життя та архіпастирський шлях владики Феодосія, про ту роль, яку він відіграв у долі кожного з них.

Слова особливої вдячності були сказані на адресу режисера-постановника цього фільму Кирила Улятовського. Зазначимо, що це вже не перша творча робота талановитого режисера у документальному кіно.

Після цього відбувся прем’єрний показ самого фільму «И глас мой услышат…», який присутні в залі зустріли оплесками.

Додамо, що цей фільм, записаний на лазерні диски, вже незабаром надійте у всі благочиння Черкаської єпархії, відтак переглянути його матимуть можливість усі бажаючі.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар