Відбулася волонтерська поїздка київських парафій в школу-інтернат

Volonterskaja-poezdka-10Спільна група духовенства та волонтерів Хресто-Воздвиженського храму на Подолі та Свято-Введенського обиденного храму, що на Теремках-1, відвідали «Бердичівську спеціальну загальноосвітню школу інтернат для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки». В місіонерській поїздці взяли участь клірики м. Києва ієрей Роман Симонович, диякон Олег Горбовський та православні миряни.

Це шоста поїздка волонтерів в цю школу, і до цієї поїздки вони підійшли у всеозброєнні. На допомогу прийшли ініціативи небайдужих людей. Дарунки були всілякі, але самим кращим дарунком для дітей було те, що до них приїхали православні друзі. Діткам інтернату були передані: оргтехніка, великий акваріум, музичні інструменти, різноманітний одяг та звичайно, солодощі, котрі так любить малеча.

Після приїзду гості розділилися на дві групи: перша група з великим захватом разом з дітьми збирала акваріум, інша з’їздила за рибками. А потім було спілкування з шестикласниками інтернату, які чекали на православних гостей вже два місяці.

Всі дітки, які тут навчаються, мають проблеми зі здоров’ям, та найбільша трагедія їхнього життя, що всі вони покинуті своїми батьками. В інтернаті досить гарні умови, красиво відремонтовані класи, затишні ігрові кімнати, добре харчування. Можна сказати, що в діток є все, але немає найголовнішого – батьківської любові.

Отець Роман та отець Олег, разом з волонтерами, за круглим столом, в дружній атмосфері, з учнями шостих класів поспілкувалися та попили чаю. Діти із захопленням торкалися до священицького хреста батюшки, в повітрі відчувався запах справжнього свята святителя Миколая. Приємно було чути після благословення святкового столу гучне «Амінь», після чого всі почали пригощатися і розмовляти про Різдво Христове. Малеча дізналася про значення свята Різдва та розказала гостям про своє життя в інтернаті.

Діти за коляду отримали маленькі «миколайчики» з рук духовенства. Що потрібно для дитячого щастя, було відчутно в цю мить. Єдиним питанням, яке цікавило дітей наприкінці: «Коли ви приїдете до нас наступного разу»? «Скоро» – пообіцяли волонтери! [wzslider autoplay=”true” transition=”‘slide'”]