Відбулися спільна сповідь та соборна Літургія духовенства Чигиринського і Кам’янського благочинних округів Черкаської єпархії

14 квітня 2021 року, у середу 5-ої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь ікони Божої Матері «Казанська» у м.Чигирин.

Владиці співслужили благочинні Чигиринського та Кам’янського округів протоієрей Анатолій Прикотенко та протоієрей Георгій Пограничний, клірики обох благочинь. Цього дня відбулося спільне великопісне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк.

Наприкінці Божественної літургії архієпископ Феодосій звернувся до присутнього духовенства та парафіян з проповідю, в якій закликав до посилення уваги до свого духовного життя, гідного завершення подвигу Великого посту, який наближається до свого завершення.

Усіх присутніх за Божественною літургією владика благословив книгами «Нескорений велет» про історію Свято-Троїцького Мотронинського монастиря.

Прес-служба Черкаської єпархії

Червень 2022