Відбулися загальна сповідь і соборна Літургія духовенства Драбівського та Чорнобаївського благочинних округів Черкаської єпархії

21 квітня 2021 року, в середу 6-ої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь прп.Серафима Саровського в м.Драбів.

Владиці співслужили благочинні Драбівського та Чорнобаївського округів, клірики обох благочинь. У цей день відбулося загальне великопісне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк.

На Малому вході Божественної літургії архієпископ Феодосій, за ревне служіння Святій Православній Церкві, удостоїв настоятеля храму Різдва Христового с.Шрамківка, Драбівського благочиння, ієрея Ігоря Басюка права носіння золотого наперсного хреста.

В кінці Божественної літургії архієпископ Феодосій звернувся до присутнього духовенства та парафіян з проповіддю, в якій закликав до посилення уваги до свого духовного життя і гідного завершення подвигу Великого посту.

Всіх присутніх за Божественною літургією владика благословив книгами «Нескорений велет» про історію Свято-Троїцького Мотронинського монастиря.

Після закінчення Божественної літургії архієпископ Феодосій звершив заупокійну панахиду на могилі спочилого Золотоніського благочинного протоієрея Ярослава Івануси, на якій молилися духовенство єпархії та родичі покійного.