Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Подолу

27 березня, в п’ятницю 5-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Покрова Божої Матері на Пріорці в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, вчений секретар КДА професор протоієрей Ростислав Снігірьов, настоятелі храмів і духовенство Подільського району. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння, привітав протоієрея Ростислава Снігірьова з днем ​​тезоіменитства та сказав слово повчання.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

« Мар