У Черкасах відбулося соборне архієрейське богослужіння у пам’ять святого великомученика Пантелеiмона та з нагоди 29-річчя створення Черкаської єпархії

9 серпня 2021 року у кафедральному Архангело-Михайлівському соборі відбулося соборне архієрейське богослужіння у пам’ять святого великомученика і цілителя Пантелеiмона з нагоди 29-річчя створення Черкаської єпархії. Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Володимир, митрополит Владимир-Волинський і Ковельський. Йому співслужили Високопреосвященніший архієпископ Гурій, Високопреосвященніший Пантелеімон, архієпископ Бучанський, вікарій Київської Митрополії, Високопреосвященніший Феодосій, архієпископ Черкаський і Канівський та вікарні архієреї Черкаської єпархії: єпископ Золотоніський Іоанн та єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній. Разом з архієреями служили клірики Черкаської єпархії.

Після читання євангельського зачала митрополит Володимир звернувся до присутніх з повчальним архіпастирським словом на тему пам’яті одного з найвідоміших святих страстотерпців Православної Церкви — великомученика і цілителя Пантелеімона.

Була виголошена молитва за мир та за церковну єдність в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся молебень біля чудотворного образу афонського письма святого великомученика Пантелеімона у кафедральному соборі.

Наприкінці богослужіння присутні архієреї та духовенство привітало тезоіменитого архієпископа Пантелеімона з Днем його святого небесного покровителя. Від імені усіх присутніх архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій вручив високому гостю просфору та квіти.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар