Відійшов до Господа благочинний Шполянського округу Черкаської єпархії протоієрей Василій Костенко

16 березня 2022 р., о 2:30 ранку після тривалої хвороби відійшов до Господа благочинний Шполянського округу Черкаської єпархії протоієрей Василій Костенко.

Народився отець Василій 7 лютого 1947 р. в селі Сидорівка Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.
Закінчив Гірничий технікум Криворізького технічного університету, Красноярський сільськогосподарський інститут, юридичний факультет МГУ.
В 1991 р. був рукопокладений в священний сан та направлений благочинним в м.Шпола, де і прослужив до своєї кончини.
Заочно навчався в Київській Духовній семінарії.

Завдяки трудам прот.Василія на Шполянщині відкрито біля 28 приходів. Великих зусиль благочинний приклав до відбудови та відновлення чернечого життя Свято-Миколаївського Вознесенського Лебединського жіночого монастиря.

Літургію та чин погребіння новопреставленого протоієрея Василія Костенко з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія звершить архієпископ Золотоніський Іоанн в середу 18 травня, в день Преполовіння Пятидесятниці, в Свято-Миколаївському храмі м.Шпола.

Черкаська єпархія висловлює глибокі співчуття родині, парафіянам та духовним чадам новопреставленного.