Вікарії Київської Митрополії звершили богослужіння престольного свята храму Іоасафа Бєлгородського

23 грудня, у день пам’яті святителя Іоасафа Бєлгородського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарії Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій та єпископ Васильківський Миколай очолили Божественну літургію в храмі на честь святителя Іоасафа Бєлгородського Другого шевченківського благочиння міста Києва.

Архієреям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Другого шевченківського благочиння і настоятель храму протоієрей Віталій Бойко, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, голова Відділу релігійної освіти та катехізації Київської єпархії протоієрей Сергій Бойко, секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич, духовенство храму та гості парафії у священному сані.

Після сугубої єктенії єпископ Миколай виголосив молитву за мир в Україні.

Наприкінці літургії відбувся чин Славлення перед іконою святителя Іоасафа Бєлгородського. Керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та привітав громаду храму з престольним святом.

Київська Митрополія Української Православної Церкви

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]