Відбулось чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви

25 вересня у Синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира  відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Зокрема під час засідання Синоду УПЦ було прийнято рішення – утворити нову єпархію – Бориспільську, виділивши її зі складу Київської єпархії (журнал № 58). Бориспільським і Броварським єпископом призначено митрополита Бориспільського Антонія, звільнивши його з посади вікарія Київської Митрополії.

Натомість єпископ Феодосій (Снігірьов) матиме титул «Боярський», а не «Броварський».

Ж У Р Н А Л  №58

ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

від 25 вересня 2013 року

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира –

СЛУХАЛИ:

Інформацію Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира про розподіл Київської єпархії.

УХВАЛИЛИ:

1. Утворити Бориспільську єпархію, виділивши її зі складу Київської єпархії.

2. До складу Бориспільської єпархії віднести Баришівський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький та Яготинський райони Київської області.

3. В складі Київської єпархії залишити місто Київ, Васильківський, Бородянський, Іванківський, Києво-Святошинський, Макарівський, Обухівський, Поліський та Фастівський райони Київської області.

4. Єпархіальному архієрею Бориспільської єпархії мати титул «Бориспільський і Броварський».

5. Керуючим Бориспільською єпархією призначити Преосвященного митрополита Бориспільського Антонія, звільнивши його з посади вікарія Київської Митрополії.

6. Преосвященному єпископу Феодосію (Снігірьову), вікарію Київської Митрополії мати титул «Боярський».

Про що надіслати відповідні Укази.

Прес-служба УПЦ

« Авг