Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав вікарія Київської Митрополії єпископа Броварського Феодосія з 15-річчям служіння у священному сані

Його Преосвященству, Преосвященнішому Феодосію, єпископу Броварському, вікарію Київської єпархії

Ваше Преосвященство!

Прийміть вітання з нагоди 15-річчя Вашого служіння у священному сані.

Пройшовши школу іподияконського послушенства, Ви сподобилися здійснювати чернече діяння у Свято-Пафнутіївому Боровському монастирі, де були піднесені в сан диякона, а потім і пресвітера і набули цінного духовного досвіду.

Згодом Вам судилося трудитися на рідній для Вас Київській землі, де Ви з властивими Вам старанністю й енергійністю подвизались на різних поприщах. Особливої уваги заслуговує Ваша діяльна участь у різноманітних духовно-просвітницьких, молодіжних та місіонерських проектах, завдяки яким чимало людей здобувається для Церкви Христової.

Всемудрому Владиці світу було угодно покласти на Вас почесний і відповідальний тягар єпископства. І нині Ви милістю Божою здійснюєте ввірене Вам служіння, за словом апостола, «з терпеливістю та з наукою» (2 Тим. 4:2), прагнучи явити собою зразок доморядника всілякої Божої благодаті (1 Пет. 4:10).

Заступництвом Пречистої Владичиці Небесної нехай допоможе Вам Всещедрий Господь безгрішно простувати апостольським шляхом і нехай дарує рясноту дарів Духа Утішителя.

З любов’ю у Христі

+КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСІ