Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив богослужіння в день престольного свята в селі Богданівка

10 листопада, в день пам’яті святої великомучениці Параскеви, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну літургію в Параскевинському храмі в селі Богданівка Броварського району.

Йому співслужили благочинний району протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму протоієрей Антоній Пясецький, священнослужителі Броварського благочинного округу.

Після закінчення Божественної літургії владика привітав усіх прихожан із престольним святом і вимовив проповідь про необхідність постійного вдосконалення в духовному житті та жертовного відношення до ближніх за прикладом святої Параскеви.

Липень 2024
« Чер