Відбулася спільна сповідь та соборна Літургія духовенства другого Вишгородського благочиння

30 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святителя Спиридона Триміфунтського в селі Осещина Вишгородського району.

Преосвященному владиці співслужили священнослужителі другого Вишгородського благочиння, які цього дня сповідалися у духівника Броварського вікаріатства протоієрея Василія Возного. Після закінчення Літургії єпископ Феодосій вимовив проповідь про таїнство Сповіді та побажав всім провести останні дні Страсної седмиці в покаянні і приготуванні своєї душі до зустрічі Світлого Христового Воскресіння.

Вересень 2024
« Сер