Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив соборну Літургію і спільне говіння духовенства Іванківського благочиння

1 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив останню в цьому році Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святих Косьми і Даміана в селі Сукачі Іванківського району.

Преосвященному владиці співслужили священнослужителі Іванківського благочиння, які цього дня сповідалися у духівника Броварського вікаріатства протоієрея Василія Возного. На завершення богослужіння єпископ Феодосій подякував усім за спільну молитву і євхаристійне спілкування та звернувся до духовенства зі словом повчання.

Жовтень 2024
« Вер