Зустріч з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС у храмі Різдва Христового Північного вікаріатства столиці

10 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у храмі Різдва Христового Оболонського благочиння Північного київського вікаріатства пройшла зустріч священиків з інвалідами та учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають в Оболонському району міста Києва.

У ході зустрічі, настоятель храму прот. Олександр Голод привітав главу «Фонду Інвалідів Чорнобиля » Л.А. Солов’я з минулим Днем народження та подарував йому ікону святителя Миколая Чудотворця. Також священики привітали всіх присутніх з наступаючим Днем учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, подякували їм за труди, які ті зробили у свій час і побажали міцного здоров’я й допомоги Божої на їх життєвому шляху.

Наприкінці зустрічі, кожному присутньому ліквідатору був вручений подарунок.

Київська Митрополія УПЦ

Липень 2024