У храмі Північного київського вікаріатства відбулося чергове засідання Літургічної комісіії

11 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира у храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця (при шпиталі МВС) Другого шевченківського благочиння Північного київського вікаріатства відбулося чергове засідання Літургічної комісії Київської єпархії.

Захід пройшов під головуванням голови комісії протоієрея Павла Козаря за присутності представників від кожного благочиння Києва, окрім Другого лікарняного благочиння.

На виконання благословення керуючого Східним київським вікаріатством єпископа Ірпінського Климента спільними зусиллями членів Літургічної комісії було розроблено посібник з практичного керівництва чинопослідування таїнства Хрещення задля однаковості його відправи на всіх парафіях. Під час засідання відбулось обговорення напрацьованого матеріалу. Також було прийнято програми катехізичних бесід перед таїнствами Хрещення і Вінчання та розглянуто ряд інших робочих питань.

Наступне засідання Літургічної комісії відбудеться 26 листопада.

Київська Митрополія УПЦ

Вересень 2024