Єпископ Боярський Феодосій освятив храм на Лук’янівському кладовищі Києва

30 листопада на Лук’янівському кладовищі Києва відбулося урочисте освячення храму на честь святої великомучениці Єкатерини. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира чин освячення храму звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятель храму протоієрей Олександр Безкровний та столичне духовенство.

Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій привітав громаду храму з визначною подією і виголосив проповідь. З благословення Його Блаженства керуючий Північним вікаріатством вручив орден Святителя Миколая Чудотворця благодійнику храму Юрію Каплуненко за заслуги перед Українською Православною Церквою.

Київська Митрополія УПЦ

Цей запис також доступний на: Russian