Голова Синодального відділу благодійності та соціального служіння зустрівся з директором центру ресоціалізації для наркозалежних Вишгородського р-ну та духовенством благочиння

28 листопада, в рамках підписаного договору між Синодальним відділом благодійності та соціального служіння УПЦ та благодійною організацією «Право на життя», відбулася зустріч голови Відділу архідиякона Сергія Косовського з благочинним Вишгородського округу протоієреєм Димитрієм Денисенком, священнослужителями благочиння та директором центру ресоціалізації для наркозалежних (Київська обл., Вишгородський р-н., смт Димер) Іриною Кравченко.

Учасники зустрічі обговорили питання духовної опіки наркозалежних і шляхи співпраці Церкви та адміністрації установи. Зокрема була досягнута домовленість про регулярні зустрічі священнослужителів з потребуючими та, за бажанням, відвідування ними храму Божого.

Центр допомоги існує при підтримці Київської обласної державної адміністрації.

Прес-служба Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ

Фотолітопис