Вікарій Київської Митрополії епископ Броварський Феодосій взяв участь у молебні перед початком роботи Верховної Ради нового скликання (+відео)

12 грудня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських (Трапезному) Києво-Печерської Лаври відправив молебень перед початком роботи Верховної Ради VII-го скликання.

За молебнем молилися новообрані депутати.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Чорнобильський і Вишгородський Павел, керуючий справами УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи: Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, Обухівський Іона, Фастівський Даміан.

Первосвятитель побажав народним обранцям Божої допомоги у трудах на благо Української держави.

Після богослужіння Блаженніший Владика благословив і окропив обранців святою водою та подарував кожному примірник Нового Завіту.

Дивитися відео

Фотолітопис