Недільна школа Зазимського храму взяла участь у Різдвяному фестивалі «Віфлеємська Зірка – 2013»

12 та 13 січня у галереї «Соборна» відбувся другий Різдвяний фестиваль «Віфлеємська зірка –  2013». Очолив свято, учасниками якого стали вихованці 10 недільних шкіл м. Києва та Київської області єпископ Бродянський Варсонофій.

Традиційно фестиваль розпочався молебнем у храмі на честь Усіх святих. «Дякую Вам дорогі браття та сестри, вітаю вас усіх з цим світлим святом Різдва Христового, – від імені Блаженнішого Митрополита Володимира з привітальними словами та благословенням звернувся єпископ Варсонофій до учасників. – У ці святкові дні ми разом із вами зібралися, щоб прославити народженого Спасителя. Дай Бог Вам здоров’я та успіхів у ваших починаннях. Бог Вам в поміч, наснаги та любові до ближнього!»

Протягом двох днів учасники «Віфлеємської зірки» соборно прославляли Різдво Господа нашого Ісуса Христа мовою театрального мистецтва.

У другому Різдвяному фестиваль «Віфлеємська Зірка – 2013» взяли участь :

Недільна школа «Соборна» при Кафедральному соборі на честьВоскресіння Христового;

Недільна школа Свято-Кирилівського чоловічого монастиря:

Недільна школа Свято-Преображнського храму;

Недільна школа храму св. Петра Могили;

Недільна школа храму преп. Марії Єгипетської;

Недільна школа храму на честь Воскресіння Христового – с. Зазим`є,Київська обл.;

Недільна школа Свято-Благовіщенського собору;

Недільна школа храму преп. Феодора Освяченого;

Недільна школа храму св. муч. Адріана і Наталії.

Метою фестивалю є духовно-просвітницька робота, виховання дітей та  молоді на основі народних традицій та культурної спадщини Православної Церкви.

Протягом двох днів учасників фестивалю оцінювали журі:

– голова журі – єпископ Бородянський Васонофій;
–  артист театру та кіно, заслужений артист України – Лаленков Дмитро;
– сценарист, режисер театру та кіно – Кошман Надія;
– головний  режисер студії – кіно при Митрополії УПЦ — Олена  Каретник;
– художній керівник та диригент хору хлопчиків та юнаків при національній музичній академії України ім.П.І. Чайковського – Шейко Алла;
– ктитор Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового – Олексюк  Олександр;
– ктитор Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового – Олексюк Оксана;
– директор Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового – Ксенія Зозуля;
– ктитор Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового – Чапалда Олександр;
– член спілки народних майстрів України – Головня Лариса;

Всі учасники фестивалю показали високий рівень підготовки. Сценарій, постановка,  акторська гра,  музичне і художнє оформлення, костюми – всі ці театральні складові обрані керівниками недільних шкіл для своїх вистав, в повній мірі підкреслювали, яке значення має Різдво для учасників фестивалю «Віфлеємська Зірка».

duhcenter.in.ua

« Фев