Архієпископ Іоанн звершив Літургію в 40 день упокоїння спочилого протоієрея В’ячеслава Спасіченка

16 листопада 2021 року, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, архієпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії, очолив соборне поминання спочилого настоятеля Миколаївського храму села Васютинці Чернобаївського благочиння Черкаської єпархії протоієрея В’ячеслава Спасіченка: саме сьогодні виповнилося 40 днів, як він пішов у вічність.

У Миколаївському храмі села Васютинці владика очолив Божественну літургію. Йому співслужили священики Черкаської єпархії, а також духовенство з Києва.

Після завершення богослужіння відбулася соборна панахида за спочилим отцем В’ячеславом. Після цього на цвинтарі с.Васютинці, де похований покійний батюшка, була звершена заупокійна літія.

Отець В’ячеслав усе своє життя у сані священика служив у селі Васютинці, де його стараннями збудовано новий храм. У пам’яті своєї пастви протоієрей В’ячеслав був і залишиться ревним, невтомним пастирем на Христовій ниві.

« Мар