Єпископ Антоній очолив Божественну літургію та традиційний Хресний хід с.Головківка

6 липня 2022 р., в день святкування ікони Божої Матері «Володимирська», з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарний єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Божественну літургію в Іоанно-Богословському храмі с.Головківка Чигиринського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Чигиринського округу прот.Анатолій Прикотенко, настоятель храму прот.Ігор Коркоць, духовенство єпархії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після закінчення Літургії, за приходською традицією, був звершений Хресний хід навколо села з іконами Божої Матері «Володимирська» та «Почаївська», після чого владика Антоній промовив проповідь.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії