Єпископ Антоній звершив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси

13 листопада 2022 р., у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарний архієрей Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси. Преосвященнішому владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк, ключар кафедрального собору протоієрей Олексій Демченко та духовенство собору.

На богослужінні було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

Наприкінці Літургії єпископ Антоній звернувся до вірян з проповіддю, в якій розповів про зміст прочитаної на богослужінні євангельської історії про зцілення Господом Іісусом Христом гадаринського біснуватого. Владика звернув увагу на те, що в нашому житті також можуть наставати моменти, коли ми перестаємо себе контролювати і впадаємо в ту чи іншу пристрасть, завдаючи шкоди не тільки собі, а й іншим людям. У таких випадках стає очевидним, що нашим розумом і нашими діями керує бісівська сила.

Навіть якщо людина бажає звільнитися від кайданів гріха, її самолюбство перешкоджає цьому. Вона починає відчувати різні незручності та скорботи від духовного життя і прагнути до того, щоб знову згрішити. Але своїми гріхами, за словом архієрея, ми тільки виганяємо Христа зі свого серця, як Його колись вигнали жителі Гадара. Водночас, якщо людина забажає виконувати Божественні заповіді, Господь буде поступово очищати її душу від гріховної скверни.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар