Єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію і освячення розписів в Соборі Спаса Нерукотворного в своєму титульному місті

29 серпня, в день перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, вікарій Черкаської єпархії, звершив Літургію в соборі на честь Нерукотворного Образу Спасителя в м.Корсунь-Шевченківський, де сьогодні відзначається престольне свято.

Перед початком Літургії Владика звершив чин освячення стінного іконного розпису вівтаря, який був завершений до цього дня.

Його Преосвященству співслужило духовенство Черкаської єпархії.

Наприкінці богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму та молебень перед Образом Спасителя. По завершенні єпископ Антоній привітав парафіян зі Святом і вимовив проповідь.

Також після богослужіння для Преосвященного владики і гостей був підготовлений святковий концерт недільною школою храму.

Вересень 2021
« Сер