Єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній очолив престольне свято собору на честь Спаса Нерукотворного у своєму титульному місті (+ВІДЕО)

29 серпня 2022 р., в день памяті перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, вікарій Черкаської єпархії, звершив Божественну літургію в соборі на честь Нерукотворного Образу Спасителя свого титульного міста, де сьогодні відзначається престольне свято.

Преосвященному владиці співслужили секретар єпархії прот.Василій Вознюк, духовенство Корсунь-Шевченківського округу на чолі з благочинним прот.Іоанном Налапко, благочинний Драбівського округу прот.Димитрій Івануса, благочинний Кам’янського і Смілянського округів Черкаської єпархії прот.Георгій Пограничний, благочинний Шполянського округу прот.Володимир Скрипничук, гості в священному сані.

За богослужінням молилася настоятелька Спасо-Преображенського Стеблівського жіночого монастиря ігуменя Манефа.

На сугубій єктенії була піднесена молитва до Бога за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

По завершенні Літургії владика Антоній привітав присутніх зі святом та вимовив проповідь, після якої був звершений Хресний хід навколо собору та молебень перед іконою Нерукотворного Образу Спасителя.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Фев