Єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній очолив престольне свято в скиту Покровського Красногірського жіночого монастиря (+ВІДЕО)

9 жовтня 2022 р., в Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, благочинний у справах монастирів єпархії, звершив Божественну літургію в Іоанно-Богословському скиту Свято-Покровського Красногірського Золотоніського жіночого монастиря, де в цей день відзначається престольне свято.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Золотоніського округу прот.Сергій Снопок, духовенство обителі та гості в священному сані.

За богослужінням молилися насельниці обителі на чолі з ігуменею Арсенією.

За Літургією було піднесено молитву про мир в Україні.

На завершення богослужіння відбувся чин славлення перед храмовою іконою та Хресний хід навколо собора скиту, після чого владика Антоній звернувся до присутніх священнослужителів, насельниць святої обителі та паломників зі словом проповіді про святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар