Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив освячення храму в селі Багрин (+aудіо)

23 лютого, в день пам’яті священномученика Харлампія, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив велике освячення престолу в храмі на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці в селі Багрин Васильківського району.

Преосвященному владиці співслужили секретар Київської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Васильківського району протоієрей Андрій Гоєнко, настоятель храму священик Олексій Степанов, духовенство Васильківського благочинного округу.

Після закінчення Божественної літургії єпископ Феодосій привітав усіх присутніх з великим освяченням храму, вимовив проповідь про святість Божого дому та закликав зберігати у своїх серцях пам’ять про цей світлий день.

Також з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира владика Феодосій вручив благодійникам приходу благословенні грамоти і ордени Української Православної Церкви.

Слухати проповідь

« Фев