У день віддання свята Різдва Христового Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій співслужив Блаженнішому Митрополиту Володимиру в Києво-Печерській Лаврі

13 січня, у день віддання свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у храмі Антонія та Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископи – Макарівський Іларій, Броварський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, а також духовенство обителі.

Наприкінці Блаженніший Владика привітав віруючих із Різдвом Христовим та побажав, щоби Божа благодать заповнювала кожне серце.

« Фев