Єпископ Броварський Феодосій взяв участь у нагородженні церковних благодійників

28 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії за труди на благо Церкви вручив церковні нагороди благодійникам та меценатам.

Зокрема, підприємці Гордієнко Д.В. та Стаковиченко І.С. були нагороджені орденом преподобних Антонія і Феодосія Печерських II ступеня, Затуловська М.Л. – орденом святої рівноапостольної великої княгині Ольги, Малахов В. – Благословенною грамотою Блаженнішого Митрополита Володимира з нагрудною відзнакою.

Також Благословенними грамотами Блаженнішого Митрополита Володимира відзначені адвокатське об’єднання «АЛІАС» та агентство «RM&C».

На зустрічі були присутні керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій.

Фотолітопис

« Мар