Вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в храмі прп.Серафима Саровського

1 серпня парафія на честь преподобного Серафима Саровського, що у Пущі-Водиці, відзначила престольне свято. Святкову Божественну літургію з нагоди свята парафії за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Північним київським вікаріатством архієпископ Боярський Феодосій.

Його високопреосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель парафії протоієрей Іоанн Грицько, духовенство Києва та гості парафії у священному сані.

На сугубій ектенії владика Феодосій підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

Після літургії владики, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

На завершення святкового богослужіння високопреосвященнійший архієпископ Феодосій привітав усіх з престольним святом та передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Київська Митрополія УПЦ

Вересень 2024