Єпископ Антоній звершив Літургію на архієрейському подвір’ї на честь Різдва Христового в м. Черкаси в День Тезоіменитства його намісника (+ВІДЕО)

27 жовтня 2023 року, у свято свв. мчч. Назарія, Гервасія, Протасія і Келсія, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію на архієрейському подвір’ї на честь Різдва Христового в м. Черкаси.

Преосвященному владиці співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак, благочинний Золотоніського округу протоієрей Сергій Снопок, намісник подвір’я протоієрей Назарій Княжук і духовенство Черкаського благочиння.

На богослужінні було піднесено сугубу молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після закінчення Літургії було проспівано многоліття наміснику архієрейського подвір’я – протоієрею Назарію Княжуку в День його небесного покровителя. Потім архієрей звернувся до парафіян з архіпастирським словом. Владика розповів про мужність св. муч. Назарія (I ст.), який не побоявся відкрито сповідувати себе християнином і всіляко допомагати своїм братам по вірі, зазнавши за це жорстоких страждань від богоборчого імператора Нерона.

Архіпастир зазначив, що гоніння на християн тривають і досі. Єдиною причиною цих гонінь є відданість віруючих людей Христу та Його заповідям. Посилаючи християнам такі випробування, Господь готує їм вічне життя в Небесному Царстві. “Кожен із нас має бути готовий до сповідання своєї віри!” – закликав богомольців єпископ Антоній.

Архієрей також привітав намісника архієрейського подвір’я на честь Різдва Христового протоієрея Назарія Княжука з Днем Тезоіменитства, відзначивши його любов до Бога і Церкви, що проявляється в постійній турботі про благоустрій парафії. На знак подяки за старанне служіння пастві, єпископ Антоній підніс у дар протоієрею Назарію ікону прп. Кукші Одеського з часткою його святих мощей. Архієрей побажав, щоб молитви цього угодника Божого допомогли парафіянам подвір’я і всім православним черкащанам з гідністю пережити важкий і багатоскорбний час гонінь на Церкву.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Вересень 2024