Єпископ Антоній звершив Всенічне бдіння у Свято-Троїцькому Мотронинському монастирі

4 червня 2023 р., напередодні дня Святого Духа, з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії та благочинний у справах монастирів єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Всенічне бдіння у Свято-Троїцькому Мотронинському монастирі. Преосвященному владиці співслужило духовенство обителі.

За богослужінням молилися настоятелька монастиря ігуменія Іларія з сестрами.

***
У день П’ятидесятниці в усіх храмах виголошуються молитви, що закликають благодать Святого Духа на вірних чад Христової Церкви. Ці молитвослів’я, згідно з церковним уставом, читаються уклінно на знак особливого благоговіння перед Богом, Який подає духовні дари вірним Йому християнам.

Благодатні дари Святого Духа – незліченні. Через них Господь дав нам можливість не тільки стати духовно повноцінними людьми в цьому світі, а й наслідувати вічне життя. Найповніший перелік духовних дарів ми знаходимо в Першому Посланні апостола Павла до Коринфян (1 Кор. 12:7-11). І якщо дари зцілень, чудотворення і пророцтва дані від Бога не кожному, то дари мудрості, знання і віри доступні всім християнам, чиї думки і справи спрямовані на догоджання Творцеві.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Липень 2024