Митрополит Феодосій звершив Літургію в Неділю 13-ту після П’ятидесятниці в кафедральному соборі м.Черкаси

22 вересня 2024 року, в Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси. Його Високопреосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак і духовенство собору.

На Літургії було піднесено сугубу молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Наприкінці соборної молитви Керуючий єпархією звернувся до вірян з архіпастирським словом. Владика Феодосій присвятив свою проповідь розкриттю образів святих праведних богоотців Іоакима і Анни, яких шанує сьогодні Православна Церква, як прикладу благочестивих батьків. Головний обов’язок усіх батьків, на думку архієрея – виховувати дітей у вірі та доброчесному житті, не потураючи їхнім пристрастям і примхам.

Також порівнявши Церкву з образом духовної Матері, Черкаський архіпастир закликав вірян до сугубої молитви за неї під час випробувань, незважаючи на різного роду проблеми, які пронизують життя Церкви в усі часи її існування.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

« Авг